Privatumo politika

Bendra informacija

Rasitos Rauckienės grožio ir terapijos studija – paslaugų teikėjas, kuris teikia paslaugas pateiktas svetainėje. Adresas: J. Balčikonio g. 3-292, el. p.: info@rasitosstudija.lt, tel.:+370 678 77161, svetainė: http://registracija-internetu.rasitosstudija.lt/

Renkami duomenys

Pagal nutylėjimą yra renkami sisteminiai Jūsų duomenys: IP adresas, užklausos data ir laikas, nuorodos adresas, naudojama programinė ir aparatinė įranga. Tam tikruose puslapiuose yra prašoma užpildyti laukus ir nurodyti: Jūsų vardą, pavardę, elektroninį paštą ir telefono numerį.

Informacijos rinkimo metodai

Besilankant svetainėje, Jūsų įrenginyje naudojama naršyklė automatiškai atsiunčia ir tam tikrus duomenis įrašo į sisteminį registracijos žurnalą: IP adresą, užklausos datą ir laiką, nuorodos adresą, naudojamą programinę ir aparatinę įrangą. Jūsų patogumui, kad nereiktų rašyti elektroniniu paštu, tiesiog užpildote minimalią kontaktų formą. Privalomas yra elektroninio pašto laukas. Patikrinus, ar jis yra veikiantis ir gavus teigiamą atsakymą, žinutė atsiunčiama mums. Kontaktų formoje Jūsų duomenys nėra saugomi. Kad apsisaugotume nuo brukalų, mes renkame duomenis, matomus paskelbus įrašą tinklalapio komentarų formoje, taip pat ir lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą. Pasirinkus paslaugą ir registruojantis socialinių tinklų pagalba, Jūsų duomenys yra nuskaitomi ir įrašomi į mūsų duomenų bazę: t.y., Jūsų elektroninis paštas, vardas, pavardė.

Duomenų saugojimo laikotarpis

Sisteminiai duomenys lokalioje terpėje yra saugomi 1 mėnesį. Periodiškai yra daromos ir kopijos, kurios saugomos 1 metus. Kiti duomenys yra kaupiami su bendra informacija, kurios kopijos taip pat daromos periodiškai ir saugojamos 1 metus.

Duomenų saugojimo priemonės

Serveriuose esančius duomenis apsaugoje periodiškai darydami jų kopijas ir saugodami jas duomenų archyvo serveryje. Siekiant duomenų saugumo, nuolat daromos ir duomenų archyvo kopijos, kurios perkeliamos į kitą duomenų kaupimo serverį, kitame duomenų centre.

Skleidžiama informacija apie tvarkomus subjekto duomenis

Informacija apie subjekto duomenis nėra teikiama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims.

Duomenų subjektų teisės

Duomenų subjektas, kurio duomenys tvarkomi Duomenų valdytojo veikloje, turi šias teises:

  • žinoti apie savo duomenų tvarkymą;
  • susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi;
  • pateikti prašymą pakeisti, ištrinti arba papildyti neišsamius asmens duomenis;
  • prašymą, susijusį su asmens duomenų tvarkymu, subjektas gali pateikti valdytojui elektroniniu paštu: info@rasitosstudija.lt

Slapukų naudojimas

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Slapukus naudojame minimaliai, tik Jūsų patogumui. Kokius slapukus įrašome, galite peržiūrėti savo naršyklėje.

  • „Google Chrome“ – https://support.google.com/
  • „Firefox“ – https://support.mozilla.org/
  • „Internet Explorer“ – http://windows.microsoft.com/
  • „Safari“ – http://help.apple.com/

Mūsų naudojami slapukai:

  • symfony – standartinis slapukas, naudojamas vartotojo sesijai sukurti;
  • __cfduid – CloudFlare apsaugos slapukas, taikomas atskiriems klientams identifikuoti ir pritaikyti saugumo nuostatas kiekvienam klientui;

Nuorodų pateikimas svetainėje

Rasitos Rauckienės grožio ir terapijos studija neprisiima atsakomybės už trečiųjų šalių interneto svetainių pateiktas nuorodas, įskaitant ir socialinius tinklus, informacijos turinį, jų veiklą bei jų privatumo politikų nuostatas.


Peržiūrėti paslaugas