Rasitos Rauckienės grožio ir terapijos studija - ATSILIEPIMAI

Rasita

    Rasita

    Išsilavinimas: Vilniaus universitetas, Vilniaus kolegija, higieninė ir dekoratyvinė kosmetologija, visuomenės sveikatos profesinė bakalaurė Kalbos: anglų, prancūzų, italų, rusų. Stažuotės: Dermaceutic, Bernard Cassiere (Paryžius), Mesoestetic (Barselona), Sesderma(Valensija), Skeyndor (Barselona), KLAPP (Vokietija), Guna, Bioline, IBSA (Italija), Noon (Tel Avivas), KLAPP Cosmetics apmokymų trenerė Lietuvoje. 


    Pasirinkite vizito laiką Teikiamos paslaugos
Inga,Goda

Rasita mums siu metu atradimas!!! Profesionali specialiste,mielas,siltas ir tikras ir tiesus zmogus!!! Atsiduoda stebuklingoms rankoms ir iseinu svytinti!!! (o tas tepaliukas lupoms

Giedrė

Lankausi ne vienerius metus: į kiekvieną vizitą kaip į šventę, o po jo, graži ir laiminga išeinu :) Jei kartais susigundau kitom priežiūros priemonėm, labai greit suprantu, kad reikia grįžti pas Rasitą, nes su jos parinktomis priemonėmis akivaizdžiai kitas jausmas ir rezultatas. Malonu, kai specialistas tave mato ir girdi, ir siekia geriausio rezultato.

Justė

Nors dar neseniai lankausi (3 mėn), tačiau nuo pat pirmos dienos malonu ateiti, Rasita pasitinka ir išlydi su šypsena. Visuomet nuteikia optimistiškai ir suteikia pasitikėjimo. Profesionali pagalba, procedūros ir įvairūs patarimai :) Rekomenduoju!

Vitalija

Rasita-puiki, savo sirtį išmananti specialistė, kaip mama-patars, nepriekaištingai atliks procedūrą, parinks tinkamas priemones namų naudojimui, atsakys į visus rūpimus klausimus! Labai rekomenduoju!!!

Fausta

Ši moteris yra mano šių metų atradimas :) jos profesionalumas ir nuoširdumas tiesiog wau!!!

Indre

Rasita suteike pasitikejima nuo pirmo apsilankymo. Profesionalumas, geros, stiprios rankos. Fantastiskai dirba. Mano atradimas

Aiste

Pas Rasta jau lankausi daugiau nei 3 metai, visada esu patenkinta atliekamomis veido procedūromis bei parinktomis veido priežiūros priemonėmis.


Palikite atsiliepimą

Registracija internetu